Posted on Dodaj komentarz

Implanton- maraton dla higienistek nie z tej Ziemi!

Dzisiaj w małej, kameralnej grupie higienistek nie z tej Ziemi! odbyło się szkolenie pt.:”Implanton-asystowanie przy zabiegach chirurgii i implantacji zębów. Pacjent implantologiczny w gabinecie higieny stomatologicznej”. Dla mnie jako prowadzącej to szkolenie było prawdziwym wyzwaniem. Część grupy była dobrze obeznana z tematem chirurgiczno-implantologicznym, a część w trakcie nauki chciała wszystko sprawdzić i skonfrontować na świeżo. Wyzwanie nie z tej Ziemi! Dziewczyny radziły sobie wyśmienicie i jestem bardzo zbudowana jakie zdolne higienistki pracują w Kłobucku i Łomiankach. Na kolejną edycję zapraszamy już wkrótce.

Bardzo lubimy współpracować z firmami, które wspierają nas merytorycznie i produktowo oraz profesjonalnie wspołpracuja z naszymi uczestniczkami. Wielkie dziękuję ślemy do firmy @Nakoio za ich kosmiczne i innowacyjne produkty: płukankę bez alkoholu Orthosept i żel Orthosept. Na szkoleniu jemy i pijemy ich produkty:)

Podziękowania kierujemy również do firmy @HappyDental.pl bo nic tak wspaniale nie czyści śruby implantu i siekaczy od strony języka oraz innych zakamarków jamy ustnej jak szczoteczka pęczkowa PIKSTERS FORWARD.

Dziękujemy @Blanx bo jak zwykle pełna profeska, zęby umyte do czystości kosmicznej i fajnie napić się z ładnego kubeczka.

Więcej tematów szkoleń znajdziecie na http://www.profilakta.pl/szkolenia2/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.