Monika Fabrowska

Doświadczenie 24 lat pracy w klinikach stomatologicznych z dyplomem higienistki wykorzystuje organizując szkolenia medyczne nie z tej Ziemi. Uczestniczka kursów i konferencji stomatologicznych oraz szkoleń motywacyjnych. Trendsetterka i twórczyni czepkowego szaleństwa. Od lat wyznaje zasadę, że zawód higienistki jest nie z tej Ziemi!
Obecnie łączy prace higienistki stomatologicznej w renomowanej Klinice Stomatologicznej z rozwijaniem swojej firmy Profilakta Szkolenia. Prowadzi szkolenia z wybielania zębów, profilaktyki i higienizacji w Łodzi, Białymstoku i Kielcach.
Nakręcona: astronomią, sztuką, literaturą science-fiction i podróżowaniem.

dr Emilia Klein-Dębek

Jest cenionym periodontologiem ze szczególnym umiłowaniem interdyscyplinarnego podejścia do leczenia perio-ortodontycznego. Na co dzień leczy pacjentów w kilku renomowanych, warszawskich klinikach. Ma na swoim koncie udział w licznych, międzynarodowych szkoleniach i kursach z chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej, terapii regeneracyjnych i implantologii, perio-ortodoncji, diagnostyki radiologicznej i tomografii komputerowej CBCT oraz z prawa medycznego. Od 2013 roku Pani Doktor posiada kwalifikacje pedagogiczne, a także otrzymała awans na stopień nauczyciela mianowanego, o jej wysokich kompetencjach mogły się przekonać uczennice Medycznej Szkoły Policealnej nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie. W Profilakta Szkolenia prowadzi wyjątkowe szkolenie „Objawy chorób w jamie ustnej”. Jest dla nas autorytetem i przyjacielem higienistek nie z tej Ziemi!

Justyna Gawin

Pielęgniarka i dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka studiów z zakresu pedagogiki ogólnej i zdrowia publicznego. W 2019 r ukończyła podyplomowe studia z zakresu: zarządzanie i kontrola w  podmiotach leczniczych. Od wielu lat współpracuje z lekarzami z różnych dziedziny stomatologii, dzięki którym zdobywa doświadczenie zawodowe. Na co dzień pracuje w nowoczesnej klinice stomatologicznej DentalOne w Bydgoszczy, asystując przy zabiegach. Samodzielnie wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej. Stomatologia jest jej pasją, dlatego uczestniczy w wielu wykładach i sympozjach poświęconych tej tematyce. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc wykłady z asystentkami i higienistkami stomatologicznymi w Policealnej Szkole Medycznej w Toruniu. Posiada także uprawnienia egzaminatora. Chcąc dzielić się swoim doświadczeniem,  prowadzi wykłady, szkolenia i prelekcje. W Profilakta Szkolenia jest współprowadzącą szkolenie „Skaling i piaskowanie w praktyce higienistki nie z tej Ziemi!”.

Joanna Tomczak

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Fanshawe College w Kanadzie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w renomowanych, kanadyjskich i duńskich klinikach stomatologicznych, w samodzielnej pracy z pacjentem. Specjalizuje się w zabiegach skalingu poddziąsłowego i root planingu z wykorzystaniem narzędzi ręcznych oraz stałą opieką nad pacjentem periodontologicznym. Prowadzi szkolenia i wykłady dla higienistek stomatologicznych.

W Profilakta Szkolenia prowadzi „Trening z narzędziami ręcznymi – diagnostyka i higienizacja pacjenta periodontologicznego” będący wyjątkowo praktycznym i kompleksowym  szkoleniem w  Polsce.

Justyna Radzimirska

Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktywna uczestniczka i prelegentka konferencji naukowych, entuzjastka zabiegów kinezyterapeutycznych, terapii manualnej i masażu. Rozwijająca swoje kompetencje w terapii mięśniowo-powięziowej, pilatesie czy osteopatycznym podejściu do zaburzeń psychosomatycznych. Na co dzień pracuje z pacjentami w klinice rehabilitacji sportowej, gdzie w sposób holistyczny pomaga usprawnić ciało człowieka, stosując między innymi terapie odruchowe.

Joanna Sobczak

Dietetyk, certyfikowany szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako kierownik działu dietetyki i szkoleń w spółce Polskie Centra Dietetyczne rozwija kompetencje dietetyków z zakresu żywienia oraz pracy z pacjentem w gabinecie. Na co dzień oprócz prowadzenia szkoleń, współtworzy i koordynuje kampanie reklamowe dla sieci franczyzowej marki Projekt Zdrowie, tworzy materiały merytoryczne oraz artykuły branżowe. Uczestnik licznych kursów z zakresu dietcoachingu, pracy z trudnym pacjentem oraz dietetyki sportowej. Pasjonatka zdrowego stylu życia, jej misją jest edukacja żywieniowa. W pracy z pacjentami i dietetykami stara się pokazać jak wykorzystać wiedzę żywieniową w codziennym życiu, tak aby zmiana sposobu odżywiania na zdrowszy sprawiała przyjemność i satysfakcję.

W Profilakta Szkolenia jest trenerem szkolenia „Istota nie z tej Ziemi! dieta i fizjoterapia dla higienistów stomatologicznych”