SZKOLENIA

Trening z kiretami – diagnostyka i higienizacja pacjenta periodontologicznego

Szkolenie skierowane do początkujących stomatologów, studentów stomatologii, higienistek oraz higienistów stomatologicznych zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych w pracy, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w opiece nad pacjentem periodontologicznym. Trening jest praktycznym zdobyciem i wdrożeniem posługiwania się narzędziami ręcznymi – kiretami, skalerami, sondami periodontologicznymi.

Zapisz się na najbliższe szkolenie 25-26.09.2021 Klinika Panaceum ul.Piotrkowska 114 Łódź

Wybielanie gabinetowe i nakładkowe

Jedyne z niewielu szkoleń w Polsce, na którym nauczysz się robić własnoręcznie nakładki dla pacjenta do wybielania domowego. Szkolenie cieszy się dużym zainteresowaniem higienistek, higienistów i lekarzy stomatologów. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną oraz praktykę – samodzielne wykonanie nakładek i wybielenie zębów pacjentowi metodą gabinetową. Szkolenie jest praktyczne dlatego ubierz się jak do pracy!

Zapisz się na najbliższe szkolenie 24.07.21 Klinika Panaceum ul.Piotrkowska 114 Łódź

Skaling i piaskowanie w praktyce nie z tej Ziemi! + ICON

Praktyka w dziedzinie czyszczenia zębów z kamienia i osadu jest fundamentem naszej pracy. Dlatego szkolenie jest tak zaprojektowane, aby każdy uczestnik oprócz wiedzy teoretycznej zdobył i wyćwiczył nowe kompetencje. Przyjmujemy pacjentów i przeprowadzamy pełną higienizację. Będziesz pracował/a z pacjentem dlatego ubierz się jak do pracy! Zapewniamy fartuchy jednorazowe, maseczki, czepki i przyłbice ochronne.

Zapisz się na najbliższe szkolenie 21-22.08.2021 Klinika Panaceum ul.Piotrkowska 114 Łódź

ICON - infiltracja płynną żywicą

Profilaktyka przeciw próchnicowa to fundament naszej pracy. Dlatego szkolenie jest tak zaprojektowane, aby każdy uczestnik oprócz wiedzy teoretycznej zdobył i wyćwiczył nowe kompetencje. Innowacyjna metoda Icon to gwarancja zachowania zdrowego szkliwa naszych pacjentów. Na szkoleniu każdy uczestnik przeprowadza cały proces infiltracji płynną żywicą na pacjencie.

Zapisz się na najbliższe szkolenie 20.08.2021 Klinika Panaceum ul.Piotrkowska 114 Łódź

Istota nie z tej Ziemi! - dieta i fizjoterapia dla higienistów stomatologicznych

To jedyne szkolenie w Polsce, które kształtuje kompetencje higienistów stomatologicznych w zakresie zdrowego odżywiania i prawidłowej postawy ciała oraz ergonomii pracy w gabinecie. Wykładowcy – dietetyczka i fizjoterapeutka uczą jak samodzielnie ułożyć sprzyjającą zdrowemu uśmiechowi dietę oraz jak poradzić sobie z obciążeniami wielogodzinnej pracy w gabinecie stomatologicznym.

Objawy chorób w jamie ustnej

Szkolenie, które kładzie duży nacisk na umiejętność rozpoznawania stanów chorobowych w jamie ustnej pacjenta. Bardzo ważnym elementem jest czujność i empatia higienistów stomatologicznych, szybka pomoc oraz dobrze dobrane rozwiązywania problemów pacjentów podczas terapii nowotworowych, cukrzycy, leukoplakii czy podczas innych zaburzeń immunologicznych.