SZKOLENIA

Skaling i piaskowanie w praktyce higienistki nie z tej Ziemi! +ICON

Praktyka w dziedzinie czyszczenia zębów z kamienia i osadu jest fundamentem naszej pracy. Dlatego szkolenie jest tak zaprojektowane, aby każdy uczestnik oprócz wiedzy teoretycznej zdobył i wyćwiczył nowe kompetencje. Na szkoleniu przyjmujemy  pacjentów. Szkolenie jest dwudniowe z pacjentami, przeprowadzamy zabiegi czyszczenia z kamienia oraz osadu i infiltracji żywicą Icon.

Ocena:
5/5

 

Trening z kiretami – diagnostyka i higienizacja pacjenta periodontologicznego

Szkolenie skierowane do początkujących lekarzy stomatologów, studentów stomatologii i higienistów stomatologicznych zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych w pracy. Odkrywamy wszystkie tajniki root planingu. Na szkoleniu oprócz wiedzy teoretycznej dużo pracujemy. Po ćwiczeniach na fantomach przyjmujemy pacjentów.

Ocena:
5/5

 

Wybielanie gabinetowe i nakładkowe 

 Szkolenie, na którym nauczysz się robić własnoręcznie nakładki dla pacjenta do wybielania domowego. Szkolenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród lekarzy i higienistów stomatologicznych. Na szkoleniu wybielamy zęby pacjentowi oraz w tym samym czasie robimy  dla niego nakładki. To proste! Od teraz będziesz miał/a szerokie kompetencje i lepsze finanse oraz własne, przez siebie wykonane nakładki.

Ocena:
5/5

 

Objawy chorób w jamie ustnej

Szkolenie , które kładzie duży nacisk na umiejętność rozpoznawania stanów chorobowych w jamie ustnej pacjenta. Bardzo ważnym elementem jest czujność i empatia higienistów stomatologicznych, szybka pomoc oraz  dobrze dobrane rozwiązywanie problemów pacjentów podczas terapii nowotworowych, cukrzycy, leukoplakii czy podczas innych zaburzeń  immunologicznych. Korzystamy z najlepszych narzędzi diagnostycznych i testów. 

Ocena:
5/5

Istota nie z tej Ziemi! czyli dieta i fizjoterapia dla higienistów stomatologicznych

Jedyne szkolenie w Polsce, które kształtuje kompetencje higienistów stomatologicznych w temacie zdrowego odżywiania i prawidłowej postawy ciała oraz ergonomii pracy w gabinecie. Wykładowcy dietetyczka i fizjoterapeutka uczą jak samodzielnie ułożyć sprzyjającą zdrowemu uśmiechowi dietę oraz jak poradzić sobie z obciążeniami wielogodzinnej pracy w gabinecie stomatologicznym. Szkolenie dla osób, które pragną odżywiać się zdrowo, mieć solidną wiedzę i praktyczne umiejętności w tym temacie dla swoich pacjentów, a także utrzymać swoje ciało na długie lata w stanie nie z tej Ziemi!

Ocena:
5/5

Implanton – asystowanie przy zabiegach chirurgicznych i implantach zębów.Pacjent implantologiczny w gabinecie higieny stomatologicznej.

Szkolenie, na którym wyczerpująco przeprowadzam przez wszystkie etapy pracy w gabinecie implantologicznym i chirurgicznym. Omawiamy strefy ryzyka i zapobieganie zakażeniom krzyżowym. Szczegółowo przygotowujemy zarówno pacjenta jak i personel oraz miejsce zabiegu implantologicznego. Poznajemy systemy implantów oraz sterowaną regeneracje kości i zastosowanie fibryny bogatopłytkowej. Opieka pozabiegowa i przeciwdziałanie periimplantitis to bardzo ważne zagadnienia, których Cię nauczę.
Ocena:
5/5

Szkolenie indywidualne dla asysty i higienistów stomatologicznych

 Tematy:

Higienizacja i profilaktyka (+Icon) 13.11.2020

Impanty i chirurgia 20.11.2020

Wybielanie + samodzielne wykonanie nakładek 27.11.2020

 

Ocena:
5/5