Posted on Dodaj komentarz

Trening z kiretami

W ostatnią sobotę trenowałyśmy z kiretami pod czujnym okiem Joanny Tomczak na szkoleniu nie z tej Ziemi! Była to ostatnia edycja w formule jednodniowej. Od jakiegoś czasu brakowało nam więcej praktyki, a jak powszechnie wiadomo trening czyni mistrza. Na treningu przyjmowaliśmy 2 pacjentów, którym uczestnicy wykonywali root planing. Czułyśmy pewien nie dosyt, a myśl że możemy przyjmować więcej pacjentów nie dawała nam spokoju. Zapadła decyzja, że od nowego roku będziemy robić szkolenia dwudniowe. Niejednokrotnie pytaliście czy możecie przyjechać ze swoim pacjentem. I mamy to…teraz możecie zapisywać się na szkolenia również z własnymi pacjentami, za których dodatkowo odliczycie sobie 10% rabat od ceny szkolenia. Zapisy przyjmujemy http://www.profilakta.pl/produkt/trening-z-kiretami-27-28-02-2021/

Miałyśmy okazje poznać fantastyczne higienistki nie z tej Ziemi pracujące i uczące się w Polsce i Wielkiej Brytanii. Był to czas wymiany doświadczeń, ale również poznania ciekawych aspektów pracy różniących polskie środowisko higienistek od angielskich. Czujemy, że od poniedziałku wcielicie w życie wszystko czego uczymy na szkoleniach i mamy nadzieję, że dolałyśmy Wam rakietowego paliwa do bycia jeszcze bardziej wszechstronnymi higienistkami nie z tej Ziemi! powodzenia KOSMITKI!

Na każdym szkoleniu współpracujemy z naszymi zaprzyjaźnionymi partnerami – firmami, które wspierają nas merytorycznie i produktowo. Na treningu korzystamy z najlepszych kiret i narzędzi ręcznych, a także wszelkich udogodnień w pracy z pacjentem, których dystrybutorem jest firma Loser&Co. O prawidłową pielęgnację i utrzymanie efektów czystych zębów oraz zdrowych dziąseł dbają produkty firmy Nakoio – płukanka i żel Orthosept.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.