Posted on 2 komentarze

„Treninig z narzędziami ręcznymi – diagnostyka i opieka nad pacjentem periodontologicznym”

Dostałam takiego sms po dzisiejszym szkoleniu…”Moniko przekaż Joannie, że świetne, bardzo merytoryczne szkolenie, jedno z najlepszych na jakim byłam, bardzo dziękuję!” A nie mówiłam, że zawód higienistki jest nie z tej Ziemi! Wykładowca szkolenia – Joanna Tomczak jest wybitnym praktykiem, z dużym darem do przekazania wiedzy i jest nie z tej Ziemi! Nasz Pacjent pojechał na zaplanowany wyjazd weekendowy, cały i zdrowy, a mówiąc szczerze oj, miał tego kamienia poddziąsłowego sporo… Jeszcze raz dziękuję wszystkim niesamowitym higienistkom za aktywny udział, ćwiczenia i pytania do wykładowcy. Sprawne posługiwanie się kiretami to nie lada sztuka, dlatego trenujcie dalej, żeby dojść do perfekcji. Trzymamy kciuki za Was!

2 thoughts on “„Treninig z narzędziami ręcznymi – diagnostyka i opieka nad pacjentem periodontologicznym”

 1. Kurs godny polecenia!

  Wszystko dopięte na ostatni guzik, kameralna atmosfera dzięki małej grupie uczestników.

  Prowadząca z mega wiedzą i prawdziwym doświadczeniem poświęca swój czas każdemu z uczestników. Dziewczyny i chłopaki tego nie ma na studiach ani w szkołach! Tutaj można się skupić na praktyce, a nie samej teorii. Jeśli jest taka potrzeba, to zawsze można poprosić o pomoc. Dodatkowo macie podawane wszystkie dostępne w tej galaktyce rady oraz przykłady z “życia wzięte”. Jak dla mnie bomba, bo można o wszystko bez wstydu zapytać i ewentualnie rozwinąć jakiś temat.

  Świetny kontakt z dającą z siebie wszystko organizatorką, która również jest higienistką – wie jak takie szkolenie powinno wyglądać oraz zna potrzeby kursantów.

  Naprawdę warto przylecieć nawet z daleka 🙂
  Pozdrawiam NIE z TEJ Ziemi 🙂

  1. Dziękujemy Gabrielo za super recenzje. Powodzenia w pracy w Holandii. Jesteś Higienistką nie z tej Ziemi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.